شرکت ابزار مدیکال تعمیرات تخصصی انواع ابزار های شارژی

تعمیر میکروسکوپ

تعمیر میکروسکوپ

تعمیر انواع دستگاه میکروسکوپ در تهران

میکروسکوپ از جمله تجهیزات پیشرفته مورد استفاده در آزمایشگاه است که بدلیل قابلیتهای بالای این دستگاه جزء جدایی ناپذیر آزمایشگاهها به حساب می آید. میکروسکوپ ها با قابلیت بزرگ نمایی بسیار زیاد و رزولوشن و کیفیت تصویر عالی در بسیاری از صنایع ، آزمایشگاه ها و پژوهشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر انواع میکروسکوپ ساده و پیشرفته،تعمیر میکروسکوپ تک چشمی،دوچشمی و سه چشمی،تعمیر میکروسکوپ های بیولوژی،تعمیر میکروسکوپ های متالوژی در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن با استفاده از قطعات اورجینال انجام میشود.

نصب،تست و به کار انداختن میکروسکوپ در محل و تحویل به مشتری برای انجام کارهای روزانه

تعمیر میکروسکوپ به صورت حرفه ای و تخصصی توسط افراد دوره دیده  و متخصص

در صورت نیاز تعویض قطعه میکروسکوپ با قطعه اورجینال و با کیفیت

اگر صرفا نیاز به قطعه دارید تامین قطعات یدکی و لامپ میکروسکوپ و ارسال در کمترین زمان

سرویس و کالیبراسیون میکروسکوپ در مدل و برندهای موجود در بازار در کمترین زمان ممکن

 

تعمیر تخصصی میکروسکوپ (Microscope Repair)

از جمله اقدامات قابل انجام تعمیر میکروسکوپ :

تعمیر میکروسکوپ

در صورت خرابی دستگاه آزمایشگاهی میکروسکوپ کافیست با ما در ارتباط باشید. در سریعترین زمان کارشناسان ابزارمدیکال پاسخگوی شما خواهند بود.

تعمیر میکروسکوپ آزمایشگاهی در مجموعه ابزارمدیکال در کمترین زمان برآورد هزینه میشود و کارشناس به محل اعزام میشود و با بالاترین کیفیت تعمیر و تحویل مشتری میگردد..

تعمیر میکروسکوپ تمامی برندهای موجود در ایران

تعمیر تخصصی میکروسکوپ،نصب و راه اندازی میکروسکوپ در محل، کالیبراسیون  و … در تمامی برندهای موجود در بازار ایران انجام میشود.

برندهای المپوس (Olympus)

 وست لب (WestLab)

 نیکون (Nikon)

زایس (Zeiss)

 یورومکس (Euromex)

 نایت اسکای (Nightsky)

سوئیفت (Swift)

اکثر برندهای موجود در بازار ایران توسط ما قابل تعمیر است و سفارش تعمیر پذیرفته میشود.در صورتی که میکروسکوپ شما جزو لیست برندهای بالا نیست، با ما تماس بگیرید. راهنمایی های لازم توسط کارشناسان انجام میشود ، نحوه انجام کار و تعرفه ها خدمت شما توضیح داده میشود در صورت توافق تعمیر دستگاه شما انجام میشود.