شرکت ابزار مدیکال تعمیرات تخصصی انواع ابزار های شارژی

تعمیر اتو

تعمیر اتو خانگی

تعمیر اتو برقی در منزل از خدمات این مرکز است. امروزه برای داشتن یک زندگی آسان تر، نیاز به تجهیزات و لوازم مخصوصی هستیم که به ما در این زمینه کمک کند. اتو، یکی از این تجهیزات است که همه ما حداقل یک مورد از این وسیله ارزشمند را در خانه خود داریم. اما همانطور که می دانید، هر نوع وسیله برقی ممکن است دچار مشکلاتی شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. از این رو، در این صفحه از سایت  ابزار مدیکال قرار است در مورد نحوه تعمیر اتو و شناسایی مشکلات آن، توضیحاتی را ارائه دهیم تا شما این توانایی را داشته باشید که در صورت بروز برخی از مشکلات، قابلیت رفع آنها را داشته باشید.

تعمیر اتو در تهران

اگر به دنبال مرکز معتبر تعمیر اتو در تهران هستید میتوانید روی کارشناسان ما حساب کنید. از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید، مشکل دستگاه شما بررسی میشود و عملیات لازم برای تعمیر اتو شما آغاز میشود. در این مرکز خیال شما از بابت هزینه، استفاده از قطعات اصلی و تحویل به موقع راحت است. رضایت مشتریان گرامی طی سالیان گذشته گواه این موضوع است.

تعمیر اتو با هزینه ارزان

هزینه تعمیر اتو شما طبق تعرفه اتحادیه و کاملا شفاف خواهد بود. بر اساس نوع خرابی اتو، هزینه ها متفاوت خواهد بود. تضمین بهترین و پایین ترین قیمت بر اساس کیفیت کار و لوازم استفاده شده را در این مرکز دریافت خواهید کرد. برای ثبت سفارش تعمیر اتو خود اقدام کنید و خیالتان از بابت هزینه راحت باشد.

تعمیر اتو در محل

در صورتی که با مشکل و خرابی در اتو خود مواجه شده اید با کارشناسان ما تماس بگیرد تا مشکل بررسی شود. پس از بررسی نوع مشکل و لوکیشن شما تصمیم به تعمیر در محل شما یا در کارگاه گرفته میشود. طبیعتا برخی از خرابی ها امکان تعمیر در محل شما را ندارند و باید در کارگاه و با ابزارهای خاص انجام شود. تا حد امکان دستگاه در محل شما تعمیر میشود.

مشکلات رایج اتو

عمدتا مشکلات دستگاه اتو چندان پیچیده نبوده و شما می توانید با کسب اطلاعات لازم، به تنهایی و در خانه، به تعمیر اتوی خود بپردازید. در ادامه به برخی از مشکلات رایج اتو اشاره خواهیم کرد.

این موارد، برخی از رایج ترین مشکلات اتو هستند که افراد با آنها مواجه می شوند. اگر نمی دانید در این شرایط چگونه به تعمیر اتوی خود بپردازید، این بخش از مقاله را به دقت مطالعه کنید. چرا که می خواهیم راهکار های لازم جهت تعمیر اتو را به شما ارائه دهیم.

تعمیر تخصصی اتو خانگی

در صورت خرابی اتو لباس خانگی کافیست با ما در ارتباط باشید. در سریعترین زمان کارشناسان ابزارمدیکال پاسخگوی شما خواهند بود.

گرم نشدن اتو

گرم نشدن دستگاه اتو می تواند چند دلیل داشته باشد. زمانی که سیم کشی داخل دستگاه، دچار اختلال شود و یا المنت و چراغ اتو به صورت سری به هم متصل شده باشند، حرارت اتو کاهش می یابد و دستگاه شما در گرم شدن دچار مشکل می شود.برای تعمیر اتو در چنین شرایطی، ابتدا ترموستات اتو را تنظیم کنید. ترموستات را در نقطه off قرار داده و مجددا آن را تنظیم کنید تا دستگاه اتو به آرامی شروع به گرم شدن کند. اگر با انجام این کار همچنان مشکل اتو حل نشد. بهتر است از یک تعمیر کار و متخصص کمک بگیرید تا به بررسی سیم کشی داخلی دستگاه پرداخته و اتو را تعمیر کند.

لامپ اتو روشن است اما دستگاه کار نمی کند

شاید شما هم با این مشکل مواجه شده باشید که وقتی اتو را روشن می کنید، لامپ اتو روشن می شود اما دستگاه گرم نمی شود. در چنین حالتی، مشکل از سیم های داخلی اتو بوده و جریان برق، آنطور که باید به المنت های دستگاه نمی رسد. به همین دلیل لامپ اتو روشن می شود اما همچنان گرمایی تولید نمی شود. برای تعمیر اتوی خود، باید دستگاه را باز کرده و سیم کشی ها را بررسی کنید. اگر مشکلی در اتصالات سیم ها مشاهده کردید، آن را تعمیر کنید. اما اگر هیچ مشکلی در اتصالات داخلی دستگاه نبود، احتمالا المنت اتو دچار سوختگی شده و نیاز به تعویض دارد.

همچنین اگر این شرایط برعکس باشد، یعنی اتو به درستی کار کند و گرما تولید کند اما لامپ آن روشن نشود، احتمالا چراغ دستگاه دچار سوختگی شده و یا سیم هایی که به آن وصل هستند دچار قطعی شده اند.

برق داشتن کف اتو

اگر کف اتوی شما برق داشته باشد، کار کردن با این دستگاه کار بسیار خطرناکی است و امکان برق گرفتگی دارد. علت بروز چنین مشکلی، خرابی و اختلال در عملکرد المنت است که موجب انتقال جریان برق به کف اتو می شود. البته اتصالی در سیم های اتو نیز، منجر به بروز چنین مشکلی خواهد شد. پس اگر با چنین شرایطی رو به رو شدید، برای تعمیر اتوی خود و رفع این مشکل باید اتو را باز کرده و المنت دستگاه را بررسی کنید. اگر المنت دستگاه پرسی باشد می توانید آن را تعویض کنید، در غیر این صورت باید آن را تعمیر کنید.

هنگام روشن کردن اتو فیوز برق می پرد!

در برخی مواقع، ممکن است هنگامی که اتو را به پریز برق متصل می کنید، فیوز برق بپرد. شاید این سوال برایتان مطرح شود که چرا این مشکل به وجود می آید؟ در پاسخ باید بگوییم که، وجود اتصالی کوتاه در سیم کشی داخلی دستگاه اتو و یا اتصالی در سیم رابط این دستگاه، می تواند منجر به بروز این مشکل شود. البته در برخی موارد نیز مشکل از پریز برق است. برای اطمینان از این موضوع، دستگاه دیگری را به همان پریز برق متصل کنید. اگر مشکلی به وجود نیامد، مشخص می شود که آن پریز سالم بوده و مشکل از اتو است و باید به تعمیر اتوی خود بپردازید. شما می توانید با استفاده از تجهیزات لازم همچون نوار چسب، اتصالات سیم کشی را تعمیر کنید.

اتو بخار تولید نمی کند

همانطور که می دانید، اتو هنگام کار کردن بخار تولید کرده و از طریق دریچه های موجود در کف اتو، این بخار را به بیرون انتقال می دهد. اگر اتوی شما بخار بیرون نمی دهد، یکی از علت های آن می تواند مسدود شدن محفظه های کفی اتو به دلیل رسوب گذاری باشد. پس برای تعمیر اتوی خود، باید با شیء نوک تیزی مانند سوزن، خلال دندان، سنجاق یا وسیله ای مشابه آن، این دریچه ها را تمیز کرده و رسوب ها را خارج کنید. همچنین می توانید با پاک کننده های طبیعی همچون جوش شیرین و سرکه این کار را انجام دهید.

تعمیر نشتی آب اتو بخار

برای آن که اتو به درستی کار کند و بخار ایجاد کند، باید محفظه ی اتو را از آب پر کنید. اگر به هر دلیل این محفظه به درستی سر جای خود فیکس نده باشد یا لاستیک دور محفظه هرز شده باشد، منجر به نشت آب به بیرون خواهد شد. همچنین در برخی مواقع، خرابی کفی اتو نیز می تواند باعث چکه کردن آب به بیرون شود. از دیگر دلایل این مشکل، می توان به پایین بودن درجه اتو، خراب بودن ترموستات و بیش از حد پر بودن محفظه اتو اشاره کرد. پس اگر می خواهید خودتان به تعمیر اتو بپردازید، باید به تمام این نکات دقت کنید.

چرا هنگام اتو کشی لباس لک می شود؟

این سوالی است که برخی کاربران در رابطه با دستگاه اتوی خود می پرسند. البته که نباید هنگام اتو کشی لباس هایتان، شاهد این مورد (لک شدن لباس) باشید. اما اگر با این صحنه مواجه شدید و دلیلش را نمی دانید، باید بگوییم که علت بروز این مشکل رسوب های موجود در دریچه های کفی اتو است که هنگام اتو کشی همراه با آب و بخار، تکه تکه شده، به بیرون ریخته می شود و لباس را لک می کنند. تنها راه آن تمیز کردن و رسوب زدایی اتو است.

تعمیر اتو

مرکز معتبر تعمیر اتو

با مطالعه این صفحه از ابزار مدیکال با موضوع تعمیر اتو، شما می توانید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کرده و به راحتی مشکل اتوی خود را شناسایی کنید. و برخی از مشکلات ساده را رفع کنید. اما هنگامی که با مشکلات و خرابی های پیچیده تری رو به رو شدید، بهتر است خودتان اقدام به تعمیر اتو نکنید. چرا که ممکن است آسیب جدی به دستگاه وارد شود. تیم ابزار مدیکال با مدیریت مهندس زمانی و به کار گیری مجرب ترین متخصصین در این زمینه، فعالیت خود را در جهت تعمیر انواع تجیهزات صنعتی و برقی شروع کرده و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.