شرکت ابزار مدیکال تعمیرات تخصصی انواع ابزار های شارژی

تعمیر انکوباتور

Incubator repair

تعمیر دستگاه انکوباتور آزمایشگاهی

مجموعه ابزار مدیکال خدمات تعمیر انواع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی از جمله انکوباتور آزمایشگاهی را در سریعترین زمان،کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن را داراست.تیم ابزارمدیکال آماده همکاری با تمامی آزمایشگاهها و بیمارستان های تهران و حومه است.

تعمیر انکوباتور آزمایشگاهی توسط مهندس‌ زمانی و تیم باتجربه و متخصص ایشان ، با حداکثر کیفیت و در سریع‌ترین زمان، ارائه خدمات در سراسر کشور با قیمت بسیار مناسب انجام میشود.

تعمیر تخصصی انکوباتور (Incubator Repair)

از جمله اقدامات قابل انجام تعمیر انکوباتور :

تعمیر انواع انکوباتور شامل تعمیر کلیه قطعات انکوباتور

تعمیر و بازسازی قطعات انکوباتور

تعمیر سنسور انکوباتور

تعمیر دستگاه انکوباتور دیجیتال و تعمیر انکوباتور انالوگ

تعمیرات دستگاه انکوباتور تحقیقاتی و تعمیر انکوباتور صنعتی در انواع مختلف

تعمیرات بخش دمایی انکوباتور

تعمیر بخش یخچال انکوباتور

تعمیر بخش سنسور CO2 انواع انکوباتور

و…

در صورت خرابی دستگاه آزمایشگاهی انکوباتور کافیست با ما در ارتباط باشید. در سریعترین زمان کارشناسان ابزارمدیکال پاسخگوی شما خواهند بود.

دستگاه ارزشمند آزمایشگاهی انکوباتور

انکوباتور یکی از  ابزارهای مورد استفاده در آزمایشگاه است که کاربرد آن در کشت و رشد دادن نمونه میکروب و سلولها است. این دستگاه دارای محفظه ای با دما، فشار هوا و رطوبت کنترل شده است که در جهت نگهداری و رشد ميکرو ارگانيسم هاي زنده طراحی شده است. انکوباتور این وسیله ارزشمند با کنترل و ارزیابی دما، رطوبت و میزان دی اکسید کربن و اکسیژن شرایط مناسبی را برای رشد ارگانیسم‌های زنده فراهم میکند.انکوباتور یکی از دستگاه های مهم در آزمایشگاه های زیست شناسی سلولی،میکروبیولوژی و…..به حساب می آید.به هر حال هر دستگاهی پس از مدتی استفاده نیاز به تعمیر و سرویس دوره ای دارد،تجهیزات آزمایشگاهی هم از این قائده مستثنی نیست.مجموعه ابزارمدیکال با به کارگیری تیم خبره، باتجربه و متخصص در زمینه تعمیر تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی توانایی تعمیر دستگاه انکوباتور شما را در سریعترین زمان،کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن را داراست.

مواردی که به تعمیر انکوباتور احتیاج است:

1. قطع شدگی یا اختلال در سیستم برق دستگاه: می‌تواند علل مختلفی داشته باشد. شامل فرسودگی سیم برق دستگاه، سوختن فیوزهای دستگاه، بروز اشکال در مدار داخلی، خراب‌شدن دکمه خاموش/روشن و …

2. خراب شدن المنت انکوباتور: اگر تشخیص داده شود که مشکل از المنت است، برای تعمیر انکوباتور باید المنت آن را عوض کرد.

3. ایراد در سنسورهای دستگاه: انواع مختلف انکوباتور دارای سنسورهای مختلفی هستند که خراب‌شدن یکی از آنها می‌تواند کار تمام دستگاه را مختل کند.

4. عایق‌بندی دستگاه فرسوده شده یا مشکل دارد: می‌تواند به دلایل مختلف مانند افزایش بیش از حد دما، فرسودگی و ضربه به وجود آید و باید خیلی زود برای تعمیر انکوباتور به شرکت‌های معتبر مراجعه کرد.

5. بروز مشکل در سیستم سرمایش و تهویه انکوباتور

6. خرابی در شیکر دستگاه: که می‌تواند به علت استفاده زیاد و فرسودگی موتور دستگاه به وجود آید.

7. خراب‌شدن قطعات داخلی دستگاه مانند تایمر و آلارم

8. و…