شرکت ابزار مدیکال تعمیرات تخصصی انواع ابزار های شارژی

تعمیر سشوار

تعمیر سشوار

تعمیر سشوار برقی در مرکز ابزارمدیکال انجام می شود. هر نوع لوازم برقی که در خانه خود از آن استفاده می کنید، ممکن است بعد مدتی به علت قدیمی شدن، عدم رعایت نکات نگهداری و بسیاری از دلایل دیگر، خراب شود یا دچار مشکلات فنی شود. سشوار، یکی از این لوازم برقی است که به طور میانگین، روزانه حداقل یک بار از آن استفاده می شود. پس طبیعی است که پس از مدتی دچار خرابی شود. تعمیر سشوار باید توسط فردی متخصص و ماهر انجام شود.

تعمیر سشوار قدیمی و جدید

تعمیر سشوار خود را به تکنسین های خبره و با تجربه بسپارید. اگر سشوار قدیمی دارید و دچار مشکل شده است با ما تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را با ما در میان بگذارید، سشوار شما را در کمترین زمان تعمیر خواهیم کرد. تعمیر تمامی برندهای سشوار ساخت قدیم و جدید در این مرکز انجام می شود. کافی است با شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا تعمیر سشوار شما هم در دستور کار قرار گیرد.

هزینه تعمیر سشوار

تمامی هزینه های تعمیر طبق تعرفه اتحادیه حساب میشود و کاملا شفاف و مقرون به صرفه است. در این مرکز هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی شود و گواه این موضوع مشتریان وفادار و قدمی این مرکز است.

خرابی های قابل تعمیر سشوار

بیشترین مشکلات سشوار به شرح زیر است. اگر شما هم با این مشکلات مواجه شدید، باید برای تعمیر سشوار خود اقدام کنید.

این موارد برخی از رایج ترین مشکلات سشوار هستند که ممکن است شما هم با آن مواجه شوید. در صورت مواجه شدن با چنین مشکلاتی میتوانید با کارشناسان ابزارمدیکال تماس بگیرید. مشاوره رایگان قبل از تعمیر به شما داده می شود، پس از بررسی مشکل راهنمایی های لازم جهت رفع مشکل داده میشود.

تعمیر تخصصی سشوار

در صورت خرابی سشوار کافیست با ما در ارتباط باشید. در سریعترین زمان کارشناسان ابزارمدیکال پاسخگوی شما خواهند بود.

روشن نشدن سشوار

عمدتا روشن نشدن سشوار می تواند به خاطر خرابی کلید اصلی، نیم سوز شدن یا سوختگی موتور دستگاه باشد. البته در صورتی که پریز برق مشکلی نداشته باشد، می توانید به سراغ بررسی موارد گفته شده بروید. اگر مشکل از دستگاه سشوار باشد، ممکن است نیاز به تعمیر کلید یا سیم کشی داخلی و یا تعویض موتور سشوار باشد.

داغ شدن بیش از حد

شما می توانید دمای سشوار را تنظیم کنید، اما داغ شدن بیش از حد و غیر طبیعی سشوار، نشان دهنده وجود مشکلی در دستگاه است. منظور ما از داغ کردن سشوار این است که دمای شدید آن موجب سوزاندن مو و ذوب شدن بدنه دستگاه می شود. در چنین شرایطی، به احتمال قوی ایراد از ترموستات یا المنت بوده و از آنجا که ترموستات و المنت به هم متصل هستند، باید هر دو قطعه تعویض یا در صورت امکان، تعمیر شوند. در این صورت باید برای تعمیر سشوار خود به تعمیر کاری ماهر مراجعه کنید.

صدای ناهنجار سشوار

صدای آزار دهنده سشوار می تواند علت های بسیاری داشته باشد. یکی از این علت ها، می تواند سوختگی آرمیچر باشد که در این صورت باید تعویض شود. همچنین، وجود شیء خارجی در پروانه سشوار نیز می تواند منجر به تولید صدای ناهنجار دستگاه شود. برای رفع این مشکل، باید دستگاه از هم باز شده و جسم، خارج شود. جا به جایی فن، گیر کردن یکی از سیم ها داخل پروانه، کوتاهی بیش از حد ذغال دستگاه و… از دیگر احتمالات ایجاد صدای ناهنجار سشوار است.

گرم نشدن سشوار

از دیگر خرابی هایی که موجب می شود تا برای تعمیر سشوار خود اقدام کنید، گرم نشدن این دستگاه است. علت این مشکل می تواند خرابی یا قطعی سیم های متصل به فن باشد که وظیفه عبور هوا را دارند. در این صورت، باید دستگاه باز شود و سیم های مرتبط به این قطعه، نعمیر یا تعویض شوند.

خروج باد سرد

علت خروج باد سرد از سشوار نیز می تواند خرابی المنت این دستگاه باشد. در واقع المنت سشوار، توسط جریان الکتریسته قوی، هوا را داغ کرده و به بیرون منتقل می کند. اگر این قطعه دچار خرابی شود، عملکرد سشوار دچار اختلال شده و باد سرد از آن خارج می شود. در این صورت، باید المنت دستگاه تعویض شده و با قطعه ای جدید جایگزین شود.

خروج بوی بد از دستگاه سشوار

عمدتا، بوی بد سشوار می تواند به دلیل کثیف بودن فیلتر دستگاه باشد. البته احتمالات دیگری هم همچون قدیمی بودن سشوار، اتصالی در سیم های داخلی دستگاه، وجود مشکل در پریز برق و … وجود دارد.

تعمیر سشوار با برندهای مختلف

در این مرکز، تعمیر سشوار در انواع برند و مارک صورت می گیرد. برند هایی همچون:

خدمات تعمیر سشوار در ابزارمدیکال

تعمیر سشوار یا به طور کلی تعمیر محصولات برقی و صنعتی، نیاز به تبحر و تخصص داشته و باید توسط فردی متخصص انجام شود. به همین جهت، پیدا کردن تعمیر کار یا مرکزی که این چنین خدمات را به صورت حرفه ای ارائه دهد، نیازمند دقت های فراوان است. چرا که هر گونه اشتباه در این موضوع، می تواند موجب خرابی دستگاه شما و ضرر مالی شود. شرکت ابزار مدیکال با مدیریت مهندس زمانی، با بیش از 8 سال سابقه، اقدام به ارائه خدماتی همچون تعمیرات تخصصی تجهیزات پزشکی، صنعتی و برقی کرده است. تمامی کارشناسان و تکنسین های این شرکت، از مجرب ترین و ماهر ترین افراد در این زمینه هستند. اگر برای تعمیر ابزار آلات خود به ویژه تعمیر سشوار، به دنبال مرکزی معتبر هستید، می توانید با شماره های درج شده در این سایت تماس گرفته و مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح کنید، تا نیرو های ما در کمترین زمان برای خدمت رسانی به شما عزیزان حاظر شوند.