شرکت ابزار مدیکال تعمیرات تخصصی انواع ابزار های شارژی

تعمیر دریل شارژی

تعمیر دریل شارژی

تعمیر دریل شارژی تخصص ما است. دریل شارژی ابزاری است که قطعا دست افراد فنی و کاربلد صنعتی و مصارف خانگی مانند ساخت و ساز، تعمیرات و کارهای خانگی مانند نصب پرده، نصب لوستر و … مشاهده می کنید. وسیله ای پرکاربرد و بسیار کمک کننده در تسریع انجام کار است. نکته مهم که استفاده کنندگان از این ابزار باید به آن دقت کنند، نگهداری، سرویس دوره ای و تعمیر آن در صورت مشاهده کارکرد غیرعادی آن است.رعایت این موارد باعث افزایش طول عمر ابزار، کاهش هزینه های شما در  کاهش درصد خرید مجدد و جلوگیری از هزینه های اضافی تعمیر میشود. به برند دستگاه خود اعتماد داشته باشید ولی اینطور نباشد که وقت دریل شما از برند های بوش، ماکیتا و متابو و … بود از سرویس و نگه داری غافل شوید. تمامی ابزارها نیاز به سرویس و تعمیر دارند که حفظ شوند و به درستی کار کنند. شرکت ابزار مدیکال خدمات تعمیر و سرویس تمامی برندهای دریل شارژی را ارائه می دهد و تمامی خدمات با تعرفه مصوب و ارائه فاکتور خدمات صورت میگیرد.

تعمیر دریل شارژی توسط تیم متخصص

امروزه ابزار شارژی در همه جا مورد استفاده قرار میگیرد و دریل شارژی به دلیل سبک بودن و کار امد بودن در همه جا چه در منازل چه در ادارات و در صنایع کاربرد فراوان دارد. شرکت ابزار مدیکال با پشتوانه به دانش فنی و تیم متخصص اماده همکاری با شما عزیزان است.

آدرس : تهران خیابان هاشمی بعد از یادگار امام کوچه عز ابادی پلاک ۷
تلفن تماس :۰۹۱۲۵۴۵۵۷۵۰

شماره تماس:۰۲۱۲۲۸۵۹۸۵۲

تعمیر تمامی برندهای دریل شارژی

تیم ابزارمدیکال متشکل از افراد متخصص و دوره دیده در تمامی برندهای موجود در بازار است. پوشش دهی تعمیر دریل شارژی تمامی مارک های موجود در بازار هدف ما بوده که محقق شده است. اگر در کارکرد دستگاه خود ایرادی می بینید و دچار مشکل شده است با ما تماس بگیرید در سریعترین زمان کار شما را انجام می دهیم.

کاربرد دریل شارژی و دلیل سرویس دوره ای آن

دریل‌ شارژی کار را بسیار آسان کرده است و با بهره بری از باطری در محیط هایی که پریز برق در دسترس نیست به راحتی میتوان از دریل استفاده کرد. حتی در بسیاری از مدل های دریل شارژی کلید چپگرد تعبیه شده است که شما به راحتی میتونید کار پیچ گوشتی را نیز با قدرت بیشتر انجام دهید. صنعتی و مصارف خانگی می باشد . کاربرد اصلی دریل ایجاد سوراخ بر روی بتن، چوب، فلز، سیمان، باز و بسته کردن پیچ، سمباده زدن، ساییدن و … است. البته که کاربردهای بسیار زیاد دیگری در صنایع مختلف دارد. سرویس دوره ای در بین این کاربردهای روزمره و مصرف زیاد نباید فراموش شود. چرا که در صورت عدم استفاده صحیح و نگه داری درست متقبل هزینه های زیاد میشوید و شاید مجبور به تعویض دستگاه خود شوید.

هزینه تعمیر دریل شارژی چقدر است

آگاهی از هزینه تعمیر دریل شارژی سوال خیلی از افراد است که برای اطلاع از آن باید دستگاه شما مورد بررسی قرار گیرد. ممکن است دستگاه شما ایراد خاصی نداشته باشد و با هزینه جزئی بتوانید دوباره از آن استفاده کنید و یا ممکن است ایراد کلی داشته باشید و نیاز به تعویض قطعه و … باشد. قیمت قطعه و تعداد آن که ممکن است در تعمیر دریل شارژی تعویض شود بر روی هزینه آن موثر است. بنابراین پس از بررسی دریل شارژی ما توسط کارشناسان ابزار مدیکال هزینه تعمیر خدمت شما اعلام میشود و در صورت توافق کار شما انجام میشود. در ابزارمدیکال شما مطمئن هستید که دستگاه شما توسط افراد خبره زیر نظر مهندس زمانی تعمیر میشود و تعرفه خدمات شما کاملا واضح و شفاف است.

خدمات تعمیر دریل شارژی به چه صورت انجام میشود

تعمیر دریل شارژی از جمله خدمات ارائه شده به مشتریان عزیز در شرکت ابزارمدیکال است.با خیال راحت میتوانید با این مجموعه اطمینان کنید چرا که :

> در صورت نیاز به تعویض قطعه(با هماهنگی شما) قطعه اورجینال و اصلی همان برند استفاده میشود.

> برای تمامی خدمات انجام شده گارانتی عملکرد صحیح داده میشود.

> در صورت درخواست مشتری فاکتور رسمی ارائه میشود.

تعمیرکار خبره دریل شارژی

فردی که برای تعمیر دریل شارژی شما اقدام می کند باید شخصی باشید که تجربه کافی انجام این کار را داشته باشد و به عبارتی تازه کار نباشد. اگر به دنبال شخص یا مجموعه ای برای تعمیر دریل شارژی خود هستید، جای درستی آمده اید، چرا که ابزارمدیکال یکی از قدیمی ترین ها در این حوزه است. علاوه بر تجربه بالا و سابقه طولانی از تکنولوژی و علم روز برای تعمیر و نگه داری ابزارها استفاده میشود.افراد متخصص، دوره دیده، باتجربه و آشنا به تمامی برندها در تیم ابزارمدیکال فعالیت می کنند.

تعمیر تجهیزات پزشکی اره و دریل پزشکی

مشکلات رایج دریل شارژی

نگه داری صحیح باعث کاهش خرابی دریل میشود

> روغن کاری دریل خود را فراموش نکنید و به عنوان کسی که همیشه از ابزار خود استفاده می کنید به این نکته توجه کنید.

> تمیز کردن شیارهای تهویه برای عملکرد صحیح دستگاه را فراموش نکنید.

> دریل خود را پس از استفاده در جاهای کثیف و خاکی رها نکنید و کمی بالاتر از زمین قرار دهید.

> دریل خود را جلو تابش مستقیم نور آفتاب یا در جاهای با دمای خیلی بالا قرار ندهید.

> دریل خود را در مکان های مرطوب و جاهایی که احتمال آب رفتن وجود دارد قرار ندهید و در یک مکان خشک نگه داری کنید.

> در صورت امکان پایه دیواری نصب کنید و دریل شارژی خود و باطری و … را آنجا نگه داری کنید.

> در صورتی که کابل شارژ ایراد دارد، آسیب دیده یا پاره شده، باطری را با آن شارژ نکنید.

> دریل شارژی را در فرصت مناسب کامل شارژ کنید و از قط و وصل کردن پرهیز کنید.

> اگر در کارکرد دریل شارژی خود مشکلی میبینید مانند احساس بوی دود میکنید یا ایرادهای دیگر سریعا به تعمیرکار مراجعه کنید.

بهترین تعمیرکار دریل شارژی در تهران

بهترین تعمیرکار دریل شارژی در تهران و حومه که سابقه بلند مدت درخشان داشته باشد و از تیم متخصص و خبره بهره ببرد، شرکت ابزار مدیکال است. ما افتخار می کنیم که میتوانیم خدمتی تخصصی به مردم عزیز ایران بدهیم. در صورتی که در دریل شارژی ما ایرادی وجود دارد و از ادامه فعالیت شما را باز داشته است، میتوانید روی ما حساب کنید. به شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام شود.